Všetky kategórie
EN

home>O nás>Inovácie

Inovácie

Výskum a vývoj v meste HUANDA

Holé čísla odhaľujú náš oddaný a špeciálny záväzok k výskumu a vývoju (R&D) v spoločnosti Huanda.

about1


Od svojho vzniku kladie Huanda strategický význam a veľký dôraz na výskum a vývoj náborom talentovaných vedcov a inžinierov (vrátane absolventa Stanfordskej univerzity v USA), budovaním laboratórnych kapacít a pilotných závodov a zabezpečením a vynaložením najmenej 5% tržieb. o výskume a vývoji ročne.

V roku 2019 náš tím výskumu a vývoja pracoval na 5 projektoch v oblasti jemného odsírenia, čistenia plynu a uhlia na etylénglykol (EG) a podarilo sa mu vyvinúť a komercializovať 2 nové produkty.

Inováciu dávame na prvé miesto a veríme, že výskum a vývoj môže a prinesie inovácie, ktoré nám zaručia budúci úspech, a na oplátku môžeme našim klientom najlepšie slúžiť a pomôcť im dosiahnuť ich ciele.

CENTRUM výskumu a vývoja

Výskumné centrum našej spoločnosti zahŕňa približne 800 metrov štvorcových výskumných a kancelárskych priestorov. Toto centrum prispieva k nášmu podnikaniu vývojom najefektívnejších a najefektívnejších produktov a implementáciou našich postupov kontroly a zabezpečenia kvality. Pomáha tiež našim výrobným jednotkám pri znižovaní výrobných nákladov optimalizáciou prevádzky rôznych výrobných zariadení.