Všetky kategórie
EN

home>O nás>Spoločnosť Prehľad

Spoločnosť Prehľad

Hunan Huanda Ochrana životného prostredia Co., Ltd. je inovatívnym lídrom v priemyselných katalyzátoroch v Číne. Máme viac ako 20 rokov skúseností s vývojom, výrobou, testovaním, marketingom a servisom priemyselných katalyzátorov v Číne a zahraničí, najmä na Blízkom východe, v Indii a USA. Naše portfólio produktov obsahuje katalyzátory na syntézu plynu, katalyzátory hnojív, petrochemické katalyzátory, uhlie chemické katalyzátory a pod.

V roku 1989 sme nadviazali strategické partnerstvo s Hubei Research Institute of Chemistry (HRIC), ktorý je „národnou kľúčovou priemyselnou základňou pre katalyzátor vodného posunu CO a katalyzátor čistenia plynu“ v Číne. My a HRIC sme odvtedy partnermi. Naše výrobné miesto sa nachádza v high-tech parku priemyselného rozvoja Liuyang, provincia Hunan, Čína, ktorý je vzdialený približne 10 km od medzinárodného letiska Changsha Huanghua. Zahŕňa približne 13000 XNUMX metrov štvorcových výrobných a kancelárskych priestorov. Naše moderné a spoľahlivé výrobné zariadenia vyrábajú nákladovo efektívne, efektívne a vysoko kvalitné Produkty

Výskumné a testovacie centrum (RTC) našej spoločnosti zahŕňa približne 800 metrov štvorcových výskumných a kancelárskych priestorov. Toto centrum prispieva k rastu nášho podnikania tým, že vyvíja najefektívnejšie a najefektívnejšie Produkty a implementácia našich postupov kontroly a zabezpečenia kvality. Pomáha tiež našim výrobným jednotkám pri znižovaní výrobných nákladov optimalizáciou prevádzky rôznych výrobných zariadení.

Kvalita výrobkov je našou najvyššou prioritou. Celá naša produkcia je pokrytá systémom riadenia kvality, ktorý bol validovaný ako vyhovujúci ISO 9001: 2008. Pre všetky naše spoločnosti implementujeme „Program zabezpečenia kvality životného cyklu (LCQAP)“ Produkty.Produkty kvalita je zaručená.

Vítame vás, ak nás prídete kedykoľvek navštíviť. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte KONTAKTUJTE NÁS cez [chránené e-mailom] alebo +8618684888901 (pán Ben Peng).